Total Market na targach RemaDays

Opublikowano 05.09.2014
Total Market na targach RemaDays

Total Market – największy producent taśm klejących – na Targach RemaDays

Serdecznie dziękujemy za odwiedzenia naszego stoiska na Międzynarodowych Targach Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw.

Międzynarodowe Targi Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw to najważniejsze i największe wydarzenie w branży reklamowej w Europie Środkowej. Podczas trzydniowych targów spotyka się około 12 000 praktyków branży oraz ponad 570 wystawców różnych sektorów:

  • Out&InDoorSystems
  • GiftsWorld
  • TechnologyPark
  • PrintShow

Targi są świetną okazją, aby zapoznać się z najnowszymi produktami oraz trendami obowiązującymi w marketingu i reklamie. Każdy uczestnik RemaDays może uzyskać ciekawe informacje na tematy dotyczące tej dynamicznie rozwijającej się branży. Osoby zawodowo związane z reklamą i marketingiem mogą natomiast znaleźć na targach inspirację do pracy.

Dziękujemy za odwiedziny!

koniec
Warning: spl_autoload(): open_basedir restriction in effect. File(icwp_wpsf_tallyvo.class.php) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/cs18237757/totalmarket.pl/:/home/klient.dhosting.pl/cs18237757/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom) in /home/klient.dhosting.pl/cs18237757/totalmarket.pl/public_html/wp-content/plugins/tag-or-category-term-group-order/tag-or-category-term-group-order.php on line 43