Rodzaje i zastosowanie taśm opakowaniowych maszynowych

Rodzaje i zastosowanie taśm opakowaniowych maszynowych

W ostatnich latach lawinowo wzrasta wolumen sprzedaży przesyłkowej. Firmy przewozowe wymagają jednak, aby przesyłki były pakowane w odpowiedni sposób, by zabezpieczyć towar przed uszkodzeniem. Pomagają w tym m.in. taśmy opakowaniowe, które bezwzględnie muszą cechować się odpowiednimi parametrami, głównie pod względem wytrzymałości. Jakie są rodzaje taśm opakowaniowych maszynowych oraz gdzie znajdują one zastosowanie?

Opublikowany 16.02.2021czytaj więcej
Taśma opakowaniowa z nadrukiem na zamówienie – jak to wygląda?

Taśma opakowaniowa z nadrukiem na zamówienie – jak to wygląda?

Użycie taśmy opakowaniowej z nadrukiem ma dwojakie zastosowanie. Stanowi zarówno doskonałe zabezpieczenie paczki na czas transportu, jak i może być dodatkowym nośnikiem reklamowym. Dlatego też zastąpienie zwykłych taśm tymi na specjalne zamówienie niesie za sobą szereg zalet. Opatrzenie towaru logo firmy buduje pozytywny i profesjonalny wizerunek Twojej działalności, a także dodaje paczkom estetyki i indywidualnego […]

Opublikowany 21.10.2020czytaj więcej
Jakie zastosowanie ma taśma metalizowana?

Jakie zastosowanie ma taśma metalizowana?

Taśmy metalizowane samoprzylepne znajdują szerokie zastosowanie w branży instalacyjnej. Wykonane z trwałej folii polipropylenowej, pokrytej klejem na bazie kauczuki, są świetnie przystosowane do pracy w niekorzystnych warunkach i skrajnych temperaturach.

Opublikowany 11.08.2020czytaj więcej

All rights reserved © 2021 TotalMarket - producent taśm Total Market

Polityka prywatności