Must-have na działce. Taśma papierowa

Opublikowano 15.11.2018
Must-have na działce. Taśma papierowa

Taśma papierowa zazwyczaj służy do zaklejania kartonów. Dzięki niej można łatwo opisać zawartość paczki nie mażąc po samym opakowaniu. Zazwyczaj więc używa się jej w hurtowniach, magazynach i biurach. Jednak tama papierowa nie jednej osobie przydała się już w domu, a jeszcze więcej ludzi docenia jej właściwości… na działce letniskowej.

Ogródek

Taśma papierowa jest niezastąpiona podczas prac w ogródku. Pozwala miedzy innymi na wygodne opisywanie sadzonek, oraz oznaczanie grządek. Działkowiczom często zdarza się zapomnieć, co posiali na danej grządce. Patyk wbity w ziemię z chorągiewką zrobioną z taśmy papierowej jest świetnym prowizorycznym rozwiązaniem, zanim kupimy lub własnoręcznie zrobimy ozdobne tabliczki.

Altanka lub domek

Papierowa taśma jest też idealna do opisywania wszelkiego rodzaju kartonów i pojemników, których na działkach zawsze jest sporo. Zamiast za każdym razem szukać, w którym z nich znajduje się ponton, a w którym namiot, wystarczy nakleić na nie kawałek taśmy z opisem zawartości. Wielu działkowiczów, gdy wyjeżdżają z działki na zimę, do różnych szczelnych słoików przesypuje przyprawy lub makarony, aby nie zawilgły do następnego sezonu. Wtedy  z pomocą również przychodzi taśma papierowa. Dzięki niej poszczególne pojemniki można szybko opisać, by nie głowić się za kilka miesięcy, czy w pojemniku jest mąką zwykła czy ziemniaczana. Osoby, które lubią robić przetwory ze zebranych za miastem grzybów lub warzyw z własnego ogródka, dzięki taśmie papierowej mogą szybko i łatwo opisywać każdy słoik datą, kiedy został zawekowany. Taśma papierowa może posłużyć nam także do oznakowania posesji, dopóki nie zamocujemy zwykłej tabliczki z numerem domu lub naszym nazwiskiem. Dzięki Chociażby kawałkowi taśmy naklejonemu na furtce lub skrzynce na listy, listonoszowi będzie łatwiej do nas trafić. Podobnie, przez jakiś czas, możemy informować o tym, że po naszej posesji biega pies i prosić o ostrożność przy wejściu na nasz teren.

All rights reserved © 2021 TotalMarket - producent taśm Total Market

Polityka prywatności


Warning: spl_autoload(): open_basedir restriction in effect. File(icwp_wpsf_tallyvo.class.php) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/cs18237757/totalmarket.pl/:/home/klient.dhosting.pl/cs18237757/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/:/dev/urandom) in /home/klient.dhosting.pl/cs18237757/totalmarket.pl/public_html/wp-content/plugins/tag-or-category-term-group-order/tag-or-category-term-group-order.php on line 43